Skip to main content

To my organizujemy
słynny Puchar Reksia!

Od 2011 roku organizujemy najsłynniejsze w Polsce zawody dla dzieci (do 13 roku), w których łącznie udział wzięło już 8000 zawodników i oglądało nas na żywo blisko 40 000 widzów!

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych.

To impreza na stałe wpisana do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

Dowiedz się o nas nieco więcej!

Jesteśmy jedną z pierwszych, licencjonowanych szkół stacjonarnych w Polsce. Naszą szkołę Narciarsko-Snowboardowa LIVE na Białym Krzyżu w Szczyrku otwarliśmy w 1995 roku i od tego czasu nieustająco szkolimy kolejne pokolenia miłośników białego szaleństwa ♥️

Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego, dzięki czemu gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie i jednocześnie bardzo sympatyczną atmosferę 😊

Uczymy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania – indywidualnie lub grupowo. Wyszkoliliśmy również wielokrotnego mistrza Polski oraz medalistę licznych zawodów i konkursów.

Czekamy na Ciebie!

Oni wiedzieli, że będę mistrzem

– mówi o swoich rodzicach w jednym z wywiadów Jakub Ilewicz, Mistrz Polski w narciarstwie alpejskim.

Ojciec, trener narciarski, nie mógł nie zauważyć talentu syna, który narty założył jako trzylatek.

Teraz i Ty możesz uczyć się w tej samej szkole i wśród równie profesjonalnych trenerów – w konkurencyjnych cenach.

Przygotowujemy dzieci do udziału w zawodach sportowych!

Od wielu lat przygotowujemy dzieci i młodzież nie tylko do udziału w zawodach, ale także uczymy zwyciężania! To dzięki temu wielu naszych podopiecznych zdobywało pierwsze miejsca na podium w Polsce i za granicą.

Wygrywanie mamy we krwi!
Wieloletnia historia naszych własnych sukcesów sportowych udowadnia, że wiemy jak trenować mistrzów – zarówno pod względem technicznym, fizycznym oraz mentalnym.

Chcesz, aby Twoje dziecko zdobywało najwyższe nagrody? Skontaktuj się z nami już teraz – każdy dzień jest na wagę złota!