Skip to main content

Nauka jazdy
dla dzieci i młodzieży

Każdy sezon zimowy to dla nas ogromna radość, ponieważ uwielbiamy pracować z dziećmi. 30 lat doświadczenia sprawia, że nawet bardziej marudne na początku dzieci, szybko dostrzegają pierwsze sukcesy i zaczynają się nimi cieszyć.

A od tego już tylko krok, do prawdziwej pasji:

Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak łatwo pozbawić dziecko chęci do nauki ani  jak łatwo sprawić, by pokochało narty czy snowboard. Trzeba tylko wiedzieć, jak maluchem pokierować” – Barbara Ilewicz, Instruktorka i Właścicielka

My to wiemy, dlatego w każdym roku naszą szkołę opuszczają setki młodych narciarzy i snowboardzistów, którzy doskonale i samodzielnie radzą sobie na stoku.

Nauka jazdy
dla dorosłych

Nauka jazdy dla dorosłych przebiega zupełnie inaczej niż u dzieci. Mamy już swoje nawyki i przyzwyczajenia, które trzeba zmienić, by zjazdy dawały pełnię szczęścia.

Z dorosłymi pracujemy równie długo, co z dziećmi, dlatego równie dobrze sobie radzimy i pomagamy przełamać początkowy strach (np. u nowicjuszy). Więc, jeśli to będzie „Twój pierwszy raz” na stoku to nie martw się – wszystko będzie dobrze. Nie było w naszej historii osoby, której nie nauczyliśmy jeździć ♥️

Czekamy na Ciebie!

Pełny cennik

Lekcja indywidualna: 150 zł / lekcja
Pakiet lekcji indywidualnych:
*oszczędzasz 150 zł
1350 zł / 10 lekcj1
Lekcje grupowe: Cena
2 osoby 240 zł / lekcja
3 osoby  300 zł / lekcja
4 osoby 350 zł / lekcja
5 osób 380 zł / lekcja