Fanpage Klubu Sportowego Live

Dziecięce Centrum Treningowe

Od początku sezonu 2017/2018 prowadzimy zajęcia dla dzieci pragnących doskonalić i uczyć się jazdy na tyczkach.
Celem tej nauki jest przygotowanie do dziecięcych zawodów narciarskich, takich jak  Puchar Reksia, Puchar Białego Krzyża itp.
Zajęcia odbywają się w:
soboty 8.00-10.00
niedziele 8.00-10.00
środy 15.00-17.00
Cennik:
Opłata za zajęcia doskonalące naukę jazdy na tyczkach wynosi 100 zł / 1 osobę + opłata za bilet narciarski

 

Osobą odpowiedzialną za w\w zajecia jest Milosz Stopka 603 717 914

Aktualności

Praca na Białym Krzyżu w Szczyrku

Dołącz do naszego zespołu. Czeka na Ciebie praca w sympatycznej ekipie 🙂

Kontuzja na stoku? Instrukcja postępowania krok po kroku

Kontuzja na stoku? Instrukcja postępowania krok po kroku Patrząc na zaśnieżone trasy narciarskie, nie da się ukryć, że nadeszła już zima. Synoptycy prognozują dalszy spadek temperatur, opady śniegu, a także silny wiatr. Amatorzy białego szaleństwa już szykują sprzęt i formę, żeby wyruszyć na stok. Co jednak, jeśli w górach zaskoczy nas kolizja czy poważnie wyglądający […]

Klub Spotowy Live

Wpływ uprawiania sportu na rozwój dziecka

Od dziecka słyszymy, że sport to zdrowie. Czy to prawda? Wiele wskazuje na to, że tak. Dziecko regularnie uprawiające sport, w różnej postaci, lepiej rozwija się emocjonalnie, mają lepszy kontakt z rówieśnikami, są bardziej ciekawe otaczającego świata, są pewniejsze siebie. Dzieci spędzające czas na świeżym powietrzu, w ruchu, na zajęciach fizycznych (judo, pływanie, jazda na […]

Klub Spotowy Live

Jak uprawianie narciarstwa wpływa na nasze zdrowie

Co roku rzesze narciarzy lepiej lub gorzej radzących sobie na białym puchu pojawiają się na narciarskich stokach. Narciarstwo to jedna z bezpieczniejszych dyscyplin sportowych, a jej uprawianie ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Skąd ta popularność tego wymagającego przecież sportu?