Fanpage Klubu Sportowego Live

Dziecięce Centrum Treningowe

Od początku sezonu 2019/20 prowadzimy warsztaty dla dzieci pragnących doskonalić i uczyć się jazdy na tyczkach.
Celem tej nauki jest przygotowanie do dziecięcych zawodów narciarskich, takich jak  Puchar Reksia, Beskidzka Liga Przedszkolaka itp.
Zajęcia odbywają się w:
soboty 8.00-10.00
niedziele 8.00-10.00
środy 15.00-17.00
Cennik:
Opłata za zajęcia doskonalące naukę jazdy na tyczkach wynosi 100 zł / 1 osobę + opłata za bilet narciarski

 

Osobą odpowiedzialną za w\w zajęcia jest Miłosz Stopka 603 717 914

Aktualności

FERIE ZIMOWE 2019/2020 NA BIAŁYM KRZYŻU

FERIE ZIMOWE 2019/2020 na BIAŁYM KRZYŻU Warsztaty narciarskie dla dzieci ze Szkołą Narciarsko-Snowboardową LIVE Zapraszamy do spędzenia zimowych ferii na Białym Krzyżu w Szczyrku, podczas których oferujemy pięć dni intensywnych warsztatów narciarskich dla początkujących i dla tych, którzy już rozpoczęli przygodę z nartami, a chcieliby doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy w przyjazny  […]

Spotkanie Instruktorów na Białym Krzyżu

Zapraszamy instruktorów narciarskich i snowboardowych  na spotkanie organizacyjne. termin: 3 listopada 2019r. miejsce: Gospoda na Przełęczy (Biały Krzyż, Szczyrk)   do zobaczenia 🙂  

Praca na Białym Krzyżu

Poszukujemy pracowników do recepcji Szkoły Narciarskiej na stoku Biały Krzyż w Szczyrku. Lubisz śnieg i pracę z ludźmi, to wymarzone zajęcie dla Ciebie 🙂 Wyślij swoje cv na adres: biurolive@vp.pl

Kontuzja na stoku? Instrukcja postępowania krok po kroku

Kontuzja na stoku? Instrukcja postępowania krok po kroku Patrząc na zaśnieżone trasy narciarskie, nie da się ukryć, że nadeszła już zima. Synoptycy prognozują dalszy spadek temperatur, opady śniegu, a także silny wiatr. Amatorzy białego szaleństwa już szykują sprzęt i formę, żeby wyruszyć na stok. Co jednak, jeśli w górach zaskoczy nas kolizja czy poważnie wyglądający […]