Fanpage Klubu Sportowego Live

FERIE ZIMOWE 2019/2020 NA BIAŁYM KRZYŻU

FERIE ZIMOWE 2019/2020 na BIAŁYM KRZYŻU

Warsztaty narciarskie dla dzieci ze Szkołą Narciarsko-Snowboardową LIVE

Zapraszamy do spędzenia zimowych ferii na Białym Krzyżu w Szczyrku, podczas których oferujemy pięć dni intensywnych warsztatów narciarskich dla początkujących i dla tych, którzy już rozpoczęli przygodę z nartami, a chcieliby doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy w przyjazny  sposób wprowadzą w tajniki sztuki narciarskiej.
W programie:
• Ćwiczenia rozgrzewające i rozciągające.
• Warsztaty narciarskie dla początkujących.
• Warsztaty doskonalące jazdę na nartach.
• Narciarski savoir-vivre.
• Gry i zabawy na śniegu czyli aktywna regeneracja
Turnus zakończy się mini zawodami, podczas których wszystkim uczestnikom zostaną rozdane dyplomy i medale.

 

Terminy:
I turnus: 13-17.01.2020 r.
II turnus: 20-24.01.2020 r.
Koszty:
– 980,00 PLN
– cena nie obejmuje ubezpieczenia
Cena obejmuje:
– transport (wyjazd z Bielska-Białej o godz. 7.30, zbiórka na stacji BP przy ul. Partyzantów)
– skipass (karnet całodzienny)
– posiłek (obiad)
– trening
– powrót (przyjazd do Bielska-Białej ok. godz. 16.00, miejsce: stacja BP przy ul. Partyzantów)
Szczegółowe informacje:
e-mail: szkola@szkolanarciarskalive.pl, tel. 609 637 383
www.szkolanarciarskalive.pl
ZAPRASZAMY!
Kompleks Narciarski Biały Krzyż to malowniczo położony stok w Szczyrku, gdzie panują przyjazne dla narciarzy warunki śniegowe – zwykle najdłużej utrzymuje się tutaj pokrywa śniegowa. Biały Krzyż, oprócz fantastycznej atmosfery, zapewnia bogatą ofertę gastronomiczną, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, miejsce na odpoczynek.

Aktualności

FERIE ZIMOWE 2019/2020 NA BIAŁYM KRZYŻU

FERIE ZIMOWE 2019/2020 na BIAŁYM KRZYŻU Warsztaty narciarskie dla dzieci ze Szkołą Narciarsko-Snowboardową LIVE Zapraszamy do spędzenia zimowych ferii na Białym Krzyżu w Szczyrku, podczas których oferujemy pięć dni intensywnych warsztatów narciarskich dla początkujących i dla tych, którzy już rozpoczęli przygodę z nartami, a chcieliby doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy w przyjazny  […]

Spotkanie Instruktorów na Białym Krzyżu

Zapraszamy instruktorów narciarskich i snowboardowych  na spotkanie organizacyjne. termin: 3 listopada 2019r. miejsce: Gospoda na Przełęczy (Biały Krzyż, Szczyrk)   do zobaczenia 🙂  

Praca na Białym Krzyżu

Poszukujemy pracowników do recepcji Szkoły Narciarskiej na stoku Biały Krzyż w Szczyrku. Lubisz śnieg i pracę z ludźmi, to wymarzone zajęcie dla Ciebie 🙂 Wyślij swoje cv na adres: biurolive@vp.pl

Kontuzja na stoku? Instrukcja postępowania krok po kroku

Kontuzja na stoku? Instrukcja postępowania krok po kroku Patrząc na zaśnieżone trasy narciarskie, nie da się ukryć, że nadeszła już zima. Synoptycy prognozują dalszy spadek temperatur, opady śniegu, a także silny wiatr. Amatorzy białego szaleństwa już szykują sprzęt i formę, żeby wyruszyć na stok. Co jednak, jeśli w górach zaskoczy nas kolizja czy poważnie wyglądający […]